matěj14881

Jak na instalaci ovladače pro webkameru?

zdravím potřebuji poradit, nejsem v pc velkej machr tak prosim kdyz tak muzete odpovidat jednoduse 🙂
mam notebook packard
bell EasyNote TV43HC kde byl drive nainstalovanej windows 8 a chlapek od ktereho jsem to kupoval tam nainstaloal windows 7 64bit. jde mi o to ze notebook ma webkameru ale kdyz jsme si stahl primo ovadac ze stranek packard bell tak mi pri instalave toho ovladace na webku hodi chybu ze system nenasel zadnou webkameru, prosim o pomoc dekuji

Odpovědi
anonym

kamera může být nefunkční, rozbitá, odpojená

matěj14881

rozbita urcite neni, spis by mi pomohlo reseni, ale rozbita urcite neni