Jahoda

Instalace webcamery…

Zdravím! Koupila jsem si dnes webcameru (značka: Genius Eye 110) a když jsem ji instalovala, objevilo se mi toto: „Je požadován soubor AmCap.exe z disku Eye 110 Installation Disc.“
Vůbec nevím, co mám s tím dělat a jak instalaci dokončit. Prosím, poradíte mi? Předem velice děkuji a přeji hezký zbytek večera 🙂
Doplňuji:
CD, které jsem u kamery měla, jsem mám vložené v PC. Nevím, proč to nejde…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Doporučuji následující:
Ovládací panely-přidat hardware.
Zapoj webkameru do usb a spusť průvodce přidáním hardware. Do cd nebo dvd vlož instalační disk.
Až bude potřeba, průvodce si z instalačního cd vybere potřebné soubory a nainstaluje je.
Poté je buď automaticky nebo ručně provést restart počítače. Nemusí to být pravidlem, ale je to dobré.
Nezapomeň vytáhnout před restartem cd z mechaniky, webkameru neodpojuj.

Další odpovědi
rynek878

zde si stáhněte ovladač,podle toho jaký máte systém a nainstalujte,po instalaci restart-spuštění webcamery a mělo by to makat.

Zdroj: http://www.gi­vemefile.net/dri­vers/web_came­ra/genius/eye_110­.html

GangstaHelper

Tento soubor bude na instalačním CD, které jste měla dostat ke kameře.

Zkusil bych nabízenou instalaci zrušit a pak vložit disk a nainstalovat ovladače pomocí instalárotu výrobce.

Jak říkám, spuštěnou instalaci zrušte. Pak si rozklikněte to CD v tento počítač a měla byste buď vidět nějaký instalátor / průvodce, nebo obsah CD. Dle Vašeho modelu dojděte do složky s vhodným ovladačem a spustě instalaci (pravděpodobně pomocí Setup v té složce).