Avatar uživatele
Jahoda

Instalace webcamery…

Zdravím! Koupila jsem si dnes webcameru (značka: Genius Eye 110) a když jsem ji instalovala, objevilo se mi toto: „Je požadován soubor AmCap.exe z disku Eye 110 Installation Disc.“
Vůbec nevím, co mám s tím dělat a jak instalaci dokončit. Prosím, poradíte mi? Předem velice děkuji a přeji hezký zbytek večera 🙂
Doplňuji:
CD, které jsem u kamery měla, jsem mám vložené v PC. Nevím, proč to nejde…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kokoťenko, rynek878 před 5051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Doporučuji následující:
Ovládací panely-přidat hardware.
Zapoj webkameru do usb a spusť průvodce přidáním hardware. Do cd nebo dvd vlož instalační disk.
Až bude potřeba, průvodce si z instalačního cd vybere potřebné soubory a nainstaluje je.
Poté je buď automaticky nebo ručně provést restart počítače. Nemusí to být pravidlem, ale je to dobré.
Nezapomeň vytáhnout před restartem cd z mechaniky, webkameru neodpojuj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

zde si stáhněte ovladač,podle toho jaký máte systém a nainstalujte,po instalaci restart-spuštění webcamery a mělo by to makat.

Zdroj: http://www.gi­vemefile.net/dri­vers/web_came­ra/genius/eye_110­.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Tento soubor bude na instalačním CD, které jste měla dostat ke kameře.

Zkusil bych nabízenou instalaci zrušit a pak vložit disk a nainstalovat ovladače pomocí instalárotu výrobce.


Jak říkám, spuštěnou instalaci zrušte. Pak si rozklikněte to CD v tento počítač a měla byste buď vidět nějaký instalátor / průvodce, nebo obsah CD. Dle Vašeho modelu dojděte do složky s vhodným ovladačem a spustě instalaci (pravděpodobně pomocí Setup v té složce).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek