grifelka

Informace o gymnáziu Open Gate

Ahoj,
po 9.tř. bych chtěla studovat na Open Gate- www.opengate.cz
Je to výběrová a anglická škola. Dělají se pouze IQ testy. Studoval jste někdo na této škole? Jak to chodí na koleji? Jaké byly testy? Bylo to těžké? Jaká je pravděpodobnost,že dostanu stipendium? Předem děkuji
Doplňuji:
Školu jsem se snažila kontaktovat,ale zatím neodpovídá. Chtěla bych znát názor lidí,co tam studovaly :) Děkuji

Odpovědi
gecco

Tenhle dotaz směřuj přímo dané ´škole´ – i s patřičnými podrobnostmi o sobě…
My tady o tobě víme houbeles.
😉

střevo

Open Gate je typická škola odlivu mozků do ameriky. Vemou si z evropy jen to nejlepší, a ty český žebráci sou jim za to eště vděčný