tyna94

Imatrikulace na střední-je povinná?

Chodím do 1.ročníku gymnázia.Je imatrikulace povinná?Za prvý mě takový ptákoviny nezajímají a za druhý se mi za to nechce kvůli pár hodinám půjčovat šaty,schánět boty,atd…Tak by mě zajímalo,jestli tam musím jít nebo ne.:/

Nejlepší odpověď
hanulka11

Většinou bývá povinná.To by vám měli sdělit ale ve škole.

Další odpovědi
Terryle

Imatrikulace na střední? To jsou novinky :o) Asi bych se zeptala ve škole, v nějaké kaceláři nebo na „studijním“, pokud tam něco takového máte.
Šaty ber tak, že možná příští rok půjdeš do tanečních, pak přijdou školní plesy… takže nějaký hezký určitě ještě unosíš. Nebo si prostě vezmi hezkou jednoduchou halenku a černý kalhoty nebo dlouhou sukni, nebo kostýmek, jestli máš. I kdyby sis to teď koupit musela, tak to stoprocentně užiješ :o)