Lgee

Jak to, že někdo může ignorovat daně, a nic se neděje?

Vim ze to je trestny cin ale co. Jednoho znameho kamarad vydelava pres net 30k mesicne a dane neodvadi asi 5 let normalne ho to zivi a nic.

Wtf ? 30 tisic kc

Odpovědi
anonym

No, 30 korun měsíčně? Tím bych se nezabýval.

Drap

Víš, že je to trestný čin. On to ví zřejmě také. Musí mu být jasné, že až se na něj přijde, tak mu to vše sečtou.
Kromě toho, pokud ty víš, že někdo páchá trestný čin, je tvoje povinnost to oznámit.

Tw!st

Znám i lidi, kteří si vydělávají daleko víc přes net, aniž by platili daně, no až na ně přijdou, tak to bude taky veselé.

dalid

Nikoho predsa stat nenuti platit dane, ale ked sa to pride musi za to niest zodpovednost. Casto sa to odhali az po par rokoch, ako napriklad u Messiho.

anonym

myslíš si, že brigádníci z východu platí daně a někdo s tím něco dělá?