MarkettB

Hypoglykmie – sprej Tri-hypo – používáte?

Zdravím, používáte někdo sprej Tri-Hypo? Četla jsem že má pomáhat od příznaků hypoglykemie tak by mě zajímalo jestli opravdu pomáhá. Díky za opdovědi

Odpovědi
cochee

Tak za prvé: při hypoglykemii je třeba si pomoct PŘÍMO OD HYPOGLYKEMIE, ne od jejich příznaků!! Za druhé: Tri-hypo je tedy sprej přímo proti hypoglykemii (ne proti příznakům), ale dát stovku za 15 ml sladké vody v rozprašovací dóze??? Je tam sice L-carnitin B6 a bla-bla-bla, ale ty nejsou na rychlou eliminaci hypo potřebné, působí po delší době. Za třetí, viz zdroj, mrkni se na odezvy testerů. Za čtvrté: kup si Energit, Vitar nebo Intact pastilky z glukózy http://im9.cz/iR/im­portprodukt-orig/3e3/3e30­05f58627a984ed221c08cd71­fd0f.jpg , dvě – čtyři kolečka se v puse hned rozplynou, je to téměř čistá glukóza s hafo různými příchutěmi, stojí 15–25 kaček, i méně. Můžeš zkusit i třeba Glukopur, ale nejmenší balení je čtvrt kila a je to sáček s práškem, tu čtvrtkilovku koupíš tak od 30 korun

Zdroj: http://www.di­abetesaja.cz/dis­kusni-skupiny/testovani-produktu-pro-diabetiky.html?Te­maID=88358&Pa­ge=1

ahold

Vypij 200ml coca coly. Samozřejmě té sladké. Pomůže téměř okamžitě.

mosoj

Vem si kostku cukru.

Broukk

Kamarádka ho má a říkala že je s ním spokojená že jí vždycky od hypoglykemie pomůže, osobně nemůžu říct, ale jednou jsem byla u toho když ho používala..

Bob2

Tri-Hypo jsme si včera koupil. Doporučovala mi ho známá že jí vždycky rychle pomůže tak jsem si říkal proč to nezkusit. Zatím jsem ho nemusel použít tak až vyzkouším můžu napsat jestli zabírá…