p-e-t

Hryzec na zahrádce :( Co s ním?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat… na zahrádku se mi nejspíše přistěhoval hryzec. Nevíte jak ho dostat pryč?

Odpovědi
hanulka11

S jeho likvidací to není lehké ostatně začtěte se zde a vyberte si dle příspěvků co se vám bude zdát nejlepší

http://www.zah­rada.cz/forum/zah­radni-travniky/jak-na-hryzcea-07202/?stranka=

venkovan

Hryzec nebo krtek? Jeden škodí, druhý je pro zahradu neškodý.
Jak se zbavit ? – odstěhovat se.

Ram

Nejlépe a navždy se hryzce zbavíte prodáte-li zahradu i s ním.