Hrají si dnešní děti hry vašeho mládí?

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hpho­tos-xpa1/v/t1.0-9/11694812_15­85997778318193_442441142­3547747793_n.jpg?oh=c4f9­b4ff174f116a56e69ac50704­0c3b&oe=56165B93

Nejlepší odpověď
briketka10

Tak toto viděly jen z rychlíku a určitě nehrají
sedí jen u počítače to my jsme se nadělaly
lumpáren stavěly bunkry, byly od bláta, že
nám mámy nadávaly, kde jsme se toulaly a
na prázdninách to bylo nej, nej, nej skákání s
klepače na koberce a když někdo spadl, tak
se jen oklepal a žádná věda 😁

Další odpovědi
dudu

Máme čtyři vnoučata, přičemž obě holky jsou již téměř dospělé. S manželkou jsme se shodli, že ony si hrávaly skoro stejně jako v době našeho mládí, navíc měly třeba kazeťáky a céčka. Pokud však jde o naše chlapy /10 a 7 roků/, jako by se nacházeli ve zcela jiném světě. Mimo jiné i kvůli pohodlnosti svých rodičů, kteří jim umožňují téměř neomezený přístup k noťasům, tabletům a mobilům, si dnes samostatně pohrát snad ani nedokáží. Malinko lepší je situace na chalupě, kde mají nejen bazén a pastvu na zahradě, ale třeba i možnost prohlídky mechanizace a stájí zdejšího agrodružstva. Tam s nimi v létě často pobýváme a kluci jednoznačně prohlašují, že na vesnici to je o hodně lepší než v Brně.

Vroudenspil

No , je mi 16 a dříve jsem tohle hrával s babičkou . Nikdy jsem nechápal jak mám chytit ty provázky , když nebyli křížem :D .

lexx

nehrají páč staré hry MS.DOS pod windows (zpravidla) nechodí

ptáč

Dá se to zjistit. http://www.zs-hornisucha.cz/svp_ms­.pdf nebo http://wiki.rvp­.cz/Sborovna/7­.SKZC/Karneval/Hry_na_k­arneval