Retko

Horory o domech, jaké znáte?

Neco jako Dům v růžích…

Nejlepší odpověď
iceT

Zamek hruzy,Dum hruzy,13 duchu,­Klic…je jich hodne ,ale na vsechny si nevzpomenu.

Další odpovědi
ten který je

Tak mohu doporučit tento film!
http://www.fdb­.cz/film/20966-osviceni.html?PHPSES­SID=f5806c27c7d07f963775­8a96a5f4ffd2

Kukucz

Kdysi ještě v době, kdy připadl jeden video přehrávač na celou čtvrť, jsem viděl horor House. Už si nepamatuju o čem to bylo, ale co se týče „domovních“ hororů tak tenhle má nejtrefnější název:D Jenže já si v té době myslel, že to bude něco o housátkách …