HDMI

Jaký znáte nejdrsnější a nejkrvavější horor?

Nejlepší odpověď
tom004

Život.

Další odpovědi
Berušinka

Na horory se nedívám, raději ani nebudu psát názor na ně, ale moje kamarádka si „pochvaluje“ SAW.
Doplňuji:
A nebo ty hory mají oči, jak říká ajťák – o tom mi taky někdo povídal …

anonym

dobrý je hory mají oči. ale co mám nejradši je NEZVRATNÝ OSUD; má to čtyři díly, které na sebe trochu navazují, takže na celýý den koukání ;D

fcoop

Přímý přenos ze Sněmovny. Tam prachy stříkaj na všechny strany.A mrtvol plná místnost.

HOMER

Ichi the killer,je asi nejkrvavější film,co jsem viděl..A jeden z nejlepších hororů vůbec je japonská verze filmu Zmeškaný hovor 1,a (ještě lepší) 2…

led

Naša spoločnosť
1.diel Volby do parlamentu
2.diel Deľba moci
3.diel Vytriezvenie národa

kamila44444

musím říct že SAW a nebo i HOSTEL.Pěkné dívání..

zdendík

krváva stopa je nejkrvavjejší horor co jsem kdy videl