Meal

horniny.:s

Dobrý večer,,, mám tu jednu otázku , která mne napadla, ale neumím ji zodpovědět…

Jaký je rozdíl mezi pahorkatinou a vrchovinou, mezi vrchovinou a hornatinou????

Odpovědi
Hamon

Liší se výškou.
https://www.go­ogle.cz/search?q=pa­horkatina+vrcho­vina+hornatina, druhý odkaz, najdeš tam přehlednou tabulku.

Krakis

Pahorek máš v lůně a vrchovinu bys měla mít na hrudi… 🙂
Doplňuji:
Pokud chceš odpovědět na poštu,tak si to v nastavení povol.Jinak-buď nemáš smysl pro humor,nebo jsi zamindrákovaná či nafoukaná.A nebuď na mě sprostá,já jsem taky slušnej.Navíc bych ti mohl dělat tátu – myslím věkem.