B♥A♥G

Holka – sebevědomá x tichá ?????

Můžu se zeptat? Berou kluci jako svoji holku radši takový ten tichý typ s kapucí na hlavě, co se klepe zimou, anebo hlasitý usěvavý a sebevědomý typ? Pozn. Ten kluk, co se mi líbí, je ten druhý typ. Asi budete psát, že mám být sama sebou. Ale já jsem oba dva typy. Střídá se mi to podle nálady;-)

Nevěděla jsem kategorii, tak dávám Partnerství, manželství;-D

Nejlepší odpověď
Damiana

To je tedy rozptyl! Buď vyklepaná slepička nebo uřvaná megera? Evidentně nejsi sama sebou ani v jednom případě, protože to střídáš podle toho, jak se ti to hodí. Zeptej se dobré kámošky nebo mamky, jak tě ony vidí, možná, že se budeš divit, že na tebe nepasuje ani jeden z tvých popisků. Nenapodobuj nikoho – hlavně nablblé holčičí časáky dovedou radit jak na kluky, co na ně zarućpčeně zabere a z čeho padnou na zadek. No, tak to jsou kecy. Kluci mají rádi pohodářky, které se nepřetvařují, mají smysl pro humor, pečují o sebe a hlavně – nemluví jako kanál a nestřídají kluky jako ponožky. Jemnost a slušnost neznamená přehnanou plachost a ustrašenost – na tom není nic okouzlujícího. Sebevědomí je fajn, pokud je na místě. Neznamená to vytahovat se a dělat ze sebe těžkou pařmenku. Nauč se používat ženskost, být tajemná, nedostupná, ale příjemná holka – najdi si nějakého koníčka, něco, v čem vynikneš, ale bude tě to i bavit. Jakmile budeš sama ze sebou spokojená, bude to na tobě vidět a budeš se tak i přirozeně chovat. Držím palce…:-)

Další odpovědi
sdesigner

jednoducha odpoved.....holka nezna…zenska…taka je ta spravna…a ci je sebavedoma alebo ticha to je jedno na kazdy tip sa najde niekto…ale zena ma byt v prvom rade zenska…na toto zeny zabudate…riesite tu sebavedomia a BYT SAMA SEBOU ale to ze chlap ma nekedy pocit ze spi z kamosom pri vas tak to vam unika..tymyo smerom by som sa uberal

venkovan

Pro mne byla zajimavější živější dívka. Prostě malý čert v těle. Ale někdy je dobře, když takový diblík je hezky z ticha a dá pokoj.
Ale, že ve společnosti jako kluci preferujeme určitý tip dívky neznamená, že po takové dívce toužíme. Prostě ve společnosti s takovou dívkou je zábava, dobře se nám před ní předvádí naše pubertální chování – natřásáme se jako pávi, hlučně na sebe upozorňujeme apod. (neboj – jako pávi se chováme i v domě důchodců – dokud máme trochu fungujících hormonů).

muflix

mam rad holku co me umi vytahnout ven, ktera ma rada akci a dobrodruzstvi a muzu si s ni pokecat i o normalnich problemech a vecech a ktera me pochopi.. ale taky mam rad svuj klid a nesnasim ujecenost, afektovanost, hloupost a pomlouvani.. kluci maj radi sebevedomy holky, to je samozrejmy.. mit totiz vedle sebe sebevedomou holku totiz vypovida i neco o nas
Doplňuji:
nicmene sebevedoma holka nemusi nutne znamenat excentrickou superstar ktera je centrem deni a pozornosti to spolu podle me nesouvisi