Simcik00

Hodí se k sobě žena ryby, muž panna?

Prosím o informace lidi, kteří mají s tímhle spojením osobní zkušenost.
Dále bych poprosil, aby jsem nepsali lidi, kteří mají negativní názor na astrologii.

Odpovědi
MiKu

kamarád google:
https://www.ho­roskopy.cz/jak-se-k-sobe-hodi?znameni1=12&zna­meni2=6
osobní zkušenost bohužel nemám, ale když si představím lidi, které znám (žena ryby, chlap panna), tak by mi moc k sobě nepasovali…

karel1412

Začali se mi zase v hlavě probouzet ty hlasy… a cítím že je to správná volba . Hlasy mi to řekli. Ale dávej pozor … Tato kombinace je zákeřná … Hlasy povídají že to nevydrží věčně 🙂