michaela17

Hloupne se z bouchání do hlavy? Jaký náraz způsobí hloupnutí nebo anomálie mozku?

Každý den se nějak drcnu do hlavy anebo můj přítel mě jak je hrr, občas mě po tom bolí hlava, mám za sebou častý pohlavky a jeden pád na zem, ale studuji a paměť zatím dobrý a už mě rozčiluje, jak je to každý den, má to taky tak někdo?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Nehloupne. Mě mlátili do hlavy celý život a dotáhnul jsem to až sem…

Další odpovědi
hapiky

Pokud chcete znát 100% odpověď, nezbývá než dělat tyto pokusy na sobě.
Počítat se musí s tím, že to může být u každého jedince různé.
Obávám se však, že v následném již pokročilém výzkumu nebudete sama schopná moudře další poznatky evidovat.

ivzez

Hloupne, někdy stačí i jen jeden pohlavek.

Překvapuje mne, že se do hlavy drcnete tak často.
Netvrdím, že se mi to nikdy „nepovedlo“,
ale minimálně v posledních ±40 letech ani jednou.

Edison

Mno.. koukněte třeba na dlouholeté profesionální boxery. Ono na tom něco bude…

hapiky

Ano, někdy stačí málo. Není to tak dávno, když mě při nakládání věcí do kufru auta spadlo víko kufru a oním kolíkem bacilo přímo do hlavy. Následky byly strašné: Začal jsem psát do „Odpovědí“.