Pokročilý

hlídání kočky

Musím mít strach,aby kočička,která to ještě nedostala,čekala kotátka?Chodí totiž ven.Je jí9měs.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kočky nemám, tak nevím, kdy pohlavně dozrávají, ale myslím, si, že ano, že by koťátka mít mohla. Já bych ji nechala vykastrovat. Koček je moc, moc, moc a lidi se k nim pak nechovají hezky a útulky jsou plné. Já mám doma jen přiběhlého kocoura a v rámci regulace počtu koček ve vesnici jsme ho také dali vykastrovat.

Další odpovědi:

Bronzový

Souhlasím s ReHu. Viděla jsem i příběh, kdy měla 9ti měsíční kačička koťata a hrozně u toho naříkala, protože byla ještě malá. Nechteji vykastrovat, pokud je nechcete. Děda mýho manžela měl 4 divoký kočky a 2x do roka topil od každý kočky min. 8 koťat. Tak si to spočítejte, kolik jich zabil. Po pár letech už ho to přestalo bavit, tak je dal vykastrovat. TO se mohlo ušetřit životů, kdyby to udělal hned!!!!

Pokročilý

Kočky fyzicky dozrávají kolem roku, ale pokud se to nepodchytí, ta moznost tu je. Jestli mohu radit, dejte ji radsi vykastrovat, nez budeme muset resit, co s kotaty. V tomto směru se prikláním ke kolegyni.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.