Hlídání Liberec

Nevíte o někom (např. starší lidé-důchodce), kdo by mi za menší odměnu hlídal s potěšením sem tam do roka dva rozmazlený kocoury(ven nechodí)?Párkrát do roka na pár dní odjíždím na dovolenou a nevím co s nimi...přijde mi, že tady, v Liberci, je nulová nabídka na hlídání koček a do hotelů s nimi nechci...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi bych vyvěsila v obchodních centrech u dveří na cedulkách inzerát ....tam si to hodně lidí přečte.A nebo do místních novin dát inzerát

Další odpovědi:

Zlatý

To chcete, aby je hlídali u vás doma, nebo aby si je vzali k sobě?
1. Cizí prostředí je pro ně stres.
2. Cizího člověka, bych si domů v nepřítomnosti nepustila.
3. Raději bych volila nějakého kamaráda/ku, který by kočky nakrmil a vyčistil WC, poř. se u vás podíval na televizi, aby tak zvířátka nebyla pořád sama.

Pokročilý

Koukni přes Google. Zadala jsem si "hlídání koček liberec" a hned mi tam nějaké nabídky Google vyplivl.

Hledat - hledat - hledat

Diskuze k otázce

Veruxxx

terry- kdybych měla kamarádku, která se mi o kočky postará, udělala bych to a nepsala sem...bohužel to musím jednou za čas nějakým způsobem vyřešit, proto hledám spolehlivého člověka..nejlépe do bytu ke mě..sice je to trošku risk, ale samozřejmě bych si dotyčného řádně prověřila..co jiného mi ale zbývá

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.