Hemangiomy – nemáte s tím někdo zkušenost?

Dobrý den, v poslední době se mi začaly hlavně na celých rukou dělat malinké hemangiomy, které se pak zvětšují.Je to čím dál horší. Nevím čím to je.Ale denně se mi jich udělá 5–10 nových. Což není normální. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Třeba nějaký přírodní prostředek nebo mast?Na kožním jsem byla a je jim to jedno.Teď se chystám do cévní amb.,ale zda mi pomůžou nevím. Děkuju za odpovědi. Radana

Odpovědi
martina1

Dobře,že jste objednaná k lékaři.Ještě by byla dobrá konzultace dermatologa.Hlavně si kupte alespoň 30 faktor opalovacího krému a mažte si hemangiomy i pod oblečením opalovacím krémem.Jinak osobně tento problém nemám,ale pozor na sluníčko.