sejtanka

Héééj lidi,dnes je hezky,dneska by to šlo,ne?xD…:-)))

Odpovědi
dudu

No manželka opravdu ihned po ránu /aniž se ovšem předtím sbalila/ odešla, avšak už je zase zpět a o tisícovku lehčí.....

arygnoc

JJ, dneska by to šlo.

Tchyně slibovala, že jedného krásneho dne odejde. Že bych ji to připoměl?

hanulka11

Jo jo dnes to šlo, ráno jsme vyrazila a užila jsem si krásný dne přijela jsem s náručí jarních kytičeka udělala jsem si takové ty ženské radosti, fakt to bylo prima. ........