Cenobita

Hádanka – logika. Zas a Znova jeli loďkou. Zas vypadl, kdo zbyl?

Zas a Znova jeli loďkou. Zas vypadl, kdo zbyl?
--

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Hádanka | Logika

Nejlepší odpověď
annas

Nevložil jste zdroj hádanky. Dá se najít na netu.

http://diskuze­.libimseti.cz/ha­danka-445276

--
Myslím si, že se znova stále opakuje. Znova jeli loďkou, zas vypadl, opět znova jedli loďkou atd. Nekonečný „příběh“.

Další odpovědi
quentos

Takto napsaná postrádá „hádanka“ smysl, protože řešení je vidět na první pohled. Funguje buď ústně nebo napsaná celá velkými písmeny.

Drap

Znova

Emefej

annas> tuhle „hádanku“ znám asi 60 let. Vámi citovaná diskuze určitě není jejím původním zdrojem.

annas

Protože je možné najít na netu, není jasné, zda hádanku převzal, nebo ji znal

Cenobita ví, odkud ji zná, tudíž mohl to napsat. Co by se stalo?

Cenobita

Souhlasím, stavět se do role toho kdo tu určuje hlavní zdroj (annas) je škodlivé. Znám hádanku ze seriálu: Můj přítel Monk, ale pravděpodobně je starší. Jako matematická logika svoje místo zde má.

annas

1.Vrátil jste se po delší době, ale nepřečetl jste si dosud pravidla, že máte vložit otázku, nikoliv ne-otázku. Tu jsem mohla nahlásit adminovi ke smazání, pokud bych ji neopravila. On by ji opravil ale vrátil později.

2. Stejně tak je třeba vkládat odkazy, pokud je možné najít zdroj na netu, případně uvést, vlastní zdroj , tedy znám ze seriálu o Monkovi.

Porušujete tím licenci. Myslíte, že dodržování pravidel je škodlivé?

Jsem pověřená adminem k úpravě atd.

Při vkládání otázky jste podepsal, že souhlasíte s pravidly, ale přesto jste je porušil, takže nesvádějte to na mě.

Vždy je lepší hodit vinu na druhého.

Děkuji za pochopení.

Už jste si mohl všimnout, že formulaci vašich ne-otázek upravoval i quentos.