Nenaplněný

Granulované hnojivo ?

Je granulované hnojivo ze slepičího trusu vhodné i k přihnojování můškátů. Na obalu to sice píšou, ale nezdá se mi ta aplikace pouhým zapravením do půdy. Není stejně lepší rozspustné ? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já na muškáty používám při sázení Osmocotte
tj. dlouho působící pomalurozpustné hnojivo a pak už jen Kristalon .
toto hnojivo jsem nezkoušela, ale myslí,že by nevadilo že se jen zapravuje do půdy je asi už koncentrované.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­25/nadap235908242­220231.jpg
Nyni už ale muškáty nehnojte. Už jim pomalu končí sezona, je třeba brát řízky a sázet nové sazeničky.
Na jaře při sázení bych ty granule klidně do zeminy přimíchala.Já pěstuji v truhlících vyloženě muškáty