Pavel1212

Globální oteplování (?)

Myslíte si, že u nás v Česku je globální oteplování?

Nejlepší odpověď
anonym

Asi už je jasné, že se „něco“ děje,že? Migrace
fauny a flory…Pravda-realita bude,podle mého
názoru, někde mezi ohnivými zastánci a Klausem.

Další odpovědi
mojitek

To je jen veeelka bublina,proste nesmysl,clovek udelal a dela sice plno zverstev a nesmyslu,neuva­zenych veci,atd,ale nemuze uplne za vsechno.V historii Zeme pred prichodem cloveka bylo plno globalniho „oteplovani“ a taky „ozimovani“..Jako kdyby za dobu ledovou mohli mamuti 😉

quentos

to je všude, proč by bylo Česko výjimkou… všimněte si teplých zim posledních dob apod. …

(ale zeptejte se Klause, ten tomu rozumí nejlíp ;{DD)

Miroslavst

Já nemyslím, že to je otázka, ale ironická otázka na tuto zimu 🙂 Takže si myslím, že globální oteplování není.

blesk26

No já myslím, když se tak podívám na počasí kolem sebe a ve světě, kde jsou letos (a poslední dobou obecně) rekordní mrazy, sněhu tři kopy … mno ale to musí být blbost a chybné pozorování na mé straně, protože ve zprávách říkali, že se otepluje, tak by přeci nelhali, ne? :D

nicasca

jestli máš na mysli množící se homosexualitu tak určitě …!

Michal

Jestli-že je to globální tak tam bude i Česko.

anetadela1

Četla jsem, že se sice říká globální „oteplování“, ale toto „oteplování“ povede paradoxně k době ledové. Takže myslím, že taková zima jako je letos nebude už vyjímečná.