Ronnynik

Furt se klepu a nevím co s tím…

Dobrý den, už tomu budou asi tak 3 měsíce. Furt se mi klepou ruce, občas i nohy. A nějak nevím co s tím mám dělat. Nějaké rady/nápady? Každopádně si zkusím zajít k doktorce a uvidím co mi řekne. Ale prozatím má někdo podobné zkušenosti? Předem děkuji za pomoc :)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Správné rozhodnutí,příčina může být různá.Očima lékaře: Kromě reakce na určité látky (kofein, různé léky, zejména antipsychotika), může být podle MUDr. Zbyňka Mlčocha třes způsoben také nízkou hladinou cukru nebo poruchou štítné žlázy. Typicky se pak může jednat i o neurotický třes, provázející úzkost či sociální fóbii. V horších případech se třes může projevit jako příznak epilepsie nebo Parkinsonovy choroby.
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/23326-poznejte-nemoc-driv-nez-propukne

Další odpovědi
marci1

Příčin může být mnoho, ale pravděpodobně je to nervového původu. V každém případě navštivte lékaře, 3 měsíce je už hodně dlouhá doba.
Zkuste užívat hořčík, B-komplex ( škála vitamínů B ) a meduňkový čaj.

klob1

Hlavně se nedosta k doktorovi,co vám vezme vše co potřebujete..a pošle na psychiatrii bacha stačí záznam,že problém je u nervů a musí vám třeba i odebrat řidičák kvůli pitomosti..nebo a pak nemusí vzít do obyčejné práce,jakmile jednou je záznam v papíru
jinak je většina věcí skutečně nervů práce..vše určují nervy v těle moc věcí an nich závisí a tělo reaguje..chce to zjitit příčinu a pak podle toho postupovat a tělu pomoci.ale to musí být na míru dané ani mnoho ani málo..jinak jistě.doktor pomůže někdy ano někdy naopak..pak to musí v tom druhém stěží dávat dokupy příroda..,ale zase jsou někdy i doktoři machři,záleží na jakého se narazí