Je možné že mi je většina věcí jedno ? Je to porucha ?

Dobrý den, rád bych se zeptal. Poslední dobou, respektive několik měsíců postrádám smysl života. Myslím tím že mi je spousta věcí fuk. V hlavě si vždy řeknu jak to má být, co je nejlepší, ale v závěru to buď neudělám, nebo jen z části. Nepřemýšlím v ten moment na následky někdy a poté toho lituji. Nicméně nejsem agresivní. Naopak si myslím že jsem chytrý, mám na spoustu věcí logický a dobrý názor. Rád pomohu a poradím druhým, ale sám sobě nedokážu pomoci jak bych chtěl. Další věc je i ta, že si myslím, že jsem závislý trochu na počítači. Uvědomuji si to, ale i přesto všechno proti tomu nic nedělám, protože nevím jak. Je to porucha ? Nebo je něco, co by mohlo pomoci ?
Doplňuji:
Jen bych ještě dodal, že jsem studoval na střední škole, kde jsem na to úplně kašlal a nějak to proflákal většinou se čtverkami. Po roce pracování jsem se však odvážil a studuji na Univerzitě, kde jsem dosáhnul plný počet kreditů. Nejde o to, že bych se chtěl pochlubit, jen nevím co je s mým chováním, protože bohužel začínám na školu opět kašlat a rozhodně to v hlavě nechci dopustit, jen jinak konám :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Temperament a povaha je vrozená a moc se změnit nedá. A co mají říkat třeba cholerici ? Znám jich několik a věř, že život s nimi bych sdílet nechtěla. Potěším Tě třeba tím, že flegmatici nebývají většinou svým partnerkám nevěrní. :-)) ♥♥♥
Zkus si udělat tento test a možná Ti to pomůže :
http://temperament.wladik.net/

Další odpovědi:

Stříbrný

Lide o mne rikaji, ze jsem flegmatik... Ale mne je to jedno.

Je to naprosto v pohodě.

Diskuze k otázce

Bronzový

da ny

Pro mne - lepší flegmatik neř cholerik ;)
http://poradenskecentrum.cz/…
Podle toho, co píšeš, máš za sebou zřejmě 1. semestr.... je samozřejmé, že musíš mít plný počet kreditů. Chlapci se často "chytnou" učení a vzdělávání až později...
Snaž se dál :D, též pro sebe a dny příští, ne jen pro tuto či příští přítelkyni, rodiče apod. ;).
Máš jistě výhodu, nepanikaříš během zkouškového...

Badysek

Čeněk Modrý. Máte pravdu z 99% mě to přesně vystihuje. Ale přeci jen, dá se takové chování nějakým způsobem změnit ? Tím mám na mysli že nejsem spokojen s tím že jsem "flegmatikem" Rád bych slyšel Váš názor.

anonym

No nevím,kritikou v tomto směru moc neoplývám pravda,ale z osobní zkušenosti vím,že "láska hory přenáší"jinak já jsem se už(po duševní stránce)dávno smířil se svým osudem a myslím,že být "flegmamatik" je velice pozítívní vlastnost oproti různým druhům dilema či trilema,mindráků.

Badysek

Děkuji :). Jde spíš o to, že nechci zklamat přítelkyni apodobně.. tak se konec konců ke všemu nějak dokopu, ale být na mě, tak takové věci sám nezvládnu nikdy :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.