Funguje suchý šampon ??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prý to žádná sláva není, na pravidelné používání to opravdu není - ale jako nouzovka to špatné není.

Další odpovědi:

Nefunguje jako normální šampon...spíše zakryje mastnostu a vytvoří efekt umytých vlasů. Využívám ho jenom na cesty, ale když se používá moc často, začnou se docela dost ničit vlasy... suchý šampon bych brala jako ,,poslední záchranu''...
~ timeanaesse.blog.cz

Zlatý

Na umytí vlasů asi moc ne. Použila bych jej jen v tom případě, že bych byla někde, kde není voda a nemohla bych si vlasy umýt normálním šamponem.

Pokročilý

Měla jsem od Oriflame, moc mi nevyhovoval a to trpím na mastné vlasy a právě že ofina se mi mastí, tak jen na ni, abych nemusela každý den.
Ale co se mi nedávno ověřilo s kamarádkami na dovolené, že mi jedna vzala papírový kapesníček a promnula ofinu tím kapesníčkem a mastnota se vstřebala raz dva. Zkus vzít balíček, pořádně si tím projet pramínky a hned máš vlasy čisté.
Jako akutní první pomoc je to OK.

Když potřebuješ poslední záchranu na mastné vlasy , tak mně vždycky fungoval ! Pak teda záleží na značce , ale taky ten co vyhovuje mně nemusí vyhovovat tobě ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.