Kde sehnat suchý šampón na vlasy?

Vyrábí se a prodává ještě suchý šampón na vlasy?

Nejlepší odpověď
kenyrts

je k mání i v lékárnách.
Popis zboží Amica suchý šampon 30g
Suchý šampon je přípravek, který odmašťuje vlasy, je určen k příležitostnému použití vedle obvyklého mytí vlasů. Suchý šampon Amica obsahuje speciálně upravený rýžový škrob, který má jedinečnou schopnost vázat nadbytek tuku z vlasů. Vlasy se za sucha zbaví mastnoty, jsou opět hebké, bohaté a příjemně voní. Suchý šampon se rovnoměrně sypátkem nanese na suché vlasy, ve vlasech se promne a nechá chvilku působit. Potom se vlasy pečlivě vykartáčují.

Další odpovědi
eva

Vyrábí se a já si ho běžně kupuju u nás na vesnici v samoobsluze.

Marky71

naposledy jsem ho kupovala v DM drogerii, byl ve spreji, stál kolem 70Kč, funguje dobře, vydrží docela dlouho…

silta

I v drogerii se dá koupit, například suchý šampon od Dove. Je ve spreji, takže má pohodlnou a rychlou aplikaci. Stačí nastříkat k vlasovým kořínkům a pak klasicky upravit.