Tibca1

Fotka do životopisu? Ano nebo ne?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Špatně položená anketa. Chybí jiná možnost. Tam kde fotku chtějí, samozřejmě ano a tam kde ji nepovažují tak ne.

Další odpovědi
Anikitos

Ano

Není povinnost přikládat fotku do žádného životopisu, ale je lepší ji tam dát.

Většina lidí fotku nedává a pokud firma dostává víc životopisů, všimnou si toho, který se něčím líší – který je něčím vidět a fotka pomůže, je víc osobnější, je vidět, že si člověk dal víc práce se životopisem atd.

df

Ano

Pokud jde třeba o místo sekretářky, tak asi raději ano. Když jde o práci uklízečky, tak je vzhled nepodstatný. Takže jak kdy.

RadaBrysova

Ano

tekumseh

Ne

Fotografie je diskriminační údaj, roli pak hrají sympatie/antipatie. Takže foto do CV jen pokud je výslovně vyžadováno, jinak ne.