Expřítelkyné na pracovišti

Od začátku: V 16.letech jsem měla stejně starou spolužačku a kamarádku. Začala jsem se s ní kamarádit hodně a trávit s ní a její mámou a jejím přítelem(!) víc času. Já vím že to je šílené ale já s tím přítelem její mámi začala chodit (spíš spát) bylo to pro mě hodně finančně víhodné (prostě za peníze). No a samozřejmě to prasklo , já se naštěstí už s mámou mojí kamarádky nesetkala ( Byli spolu 4 roky) On se s ní rozešel a byli jsme spolu , já měla i jiný kluky ale s tutím sem pořád z finančních důvodů zůstávala. Nakonec jsem se vyblbla a zůstala s tímto mužem a mám s ním dítě.

Je to už 9let , no a já teď začala s tou jeho ex pracovat. Pracujeme vedle sebe a jsou to strašný tlady, mlčí a nenávistně kouká (jí bylo 41 a partnerovy 36). Myslím že mě tenkrát měla ráda, jezdili jsme i na vílety. A já sï myslím , že by jsme měli pročistit vzduch , je to přece jen 9.let tak už se s tím mohla smířit nemyslíte? Jenže co jí mám říct? Vípověď kvůli tomu dávat nebudu. Vím , že si stále žádného přítele nenašla.

Nejlepší odpověď
dagry

A co jako od ní očekáváš? Že budete kámošky a budete si o přestávkách v práci vykládat o jednom chlapovi jak je dobrý či co? Ne všechny rány čas zahojí. A ty ses zachovala jako vypočítavá mrcha a ani ti není stydno se tím ještě chlubit. Tvůj „kachní“ žaludek bych teda chtěla mít aspoň měsíc.

Další odpovědi
Michal

Je na Vás co uděláte a co očekáváte.

vlastina

Jsou věci které bolí i po létech! Ale jinak plně souhlasím s dagry-jak se s tím ještě vytasíš na veřejnost to je vrchol.Chtěla jsi snad pochopení cos udělala?!!