Expřítelkyné na pracovišti

Od začátku: V 16.letech jsem měla stejně starou spolužačku a kamarádku. Začala jsem se s ní kamarádit hodně a trávit s ní a její mámou a jejím přítelem(!) víc času. Já vím že to je šílené ale já s tím přítelem její mámi začala chodit (spíš spát) bylo to pro mě hodně finančně víhodné (prostě za peníze). No a samozřejmě to prasklo , já se naštěstí už s mámou mojí kamarádky nesetkala ( Byli spolu 4 roky) On se s ní rozešel a byli jsme spolu , já měla i jiný kluky ale s tutím sem pořád z finančních důvodů zůstávala. Nakonec jsem se vyblbla a zůstala s tímto mužem a mám s ním dítě.

Je to už 9let , no a já teď začala s tou jeho ex pracovat. Pracujeme vedle sebe a jsou to strašný tlady, mlčí a nenávistně kouká (jí bylo 41 a partnerovy 36). Myslím že mě tenkrát měla ráda, jezdili jsme i na vílety. A já sï myslím , že by jsme měli pročistit vzduch , je to přece jen 9.let tak už se s tím mohla smířit nemyslíte? Jenže co jí mám říct? Vípověď kvůli tomu dávat nebudu. Vím , že si stále žádného přítele nenašla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

A co jako od ní očekáváš? Že budete kámošky a budete si o přestávkách v práci vykládat o jednom chlapovi jak je dobrý či co? Ne všechny rány čas zahojí. A ty ses zachovala jako vypočítavá mrcha a ani ti není stydno se tím ještě chlubit. Tvůj "kachní" žaludek bych teda chtěla mít aspoň měsíc.

Další odpovědi:

Stříbrný

Je na Vás co uděláte a co očekáváte.

Pokročilý

Jsou věci které bolí i po létech! Ale jinak plně souhlasím s dagry-jak se s tím ještě vytasíš na veřejnost to je vrchol.Chtěla jsi snad pochopení cos udělala?!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.