leporela22

existují nějaké online kurzy IT?

http://www.go­pas.cz/Kurzy-IT-bezpecnosti-a-Hacking.aspx
něco takovýho ??
Doplňuji:
NO bylo by lepší v českém jazyce přece jenom nejsem na takové úrovni v angličtině.

Odpovědi
magorvkleci

pokud v angličtině, tak doporučuju coursera.org, tam se učí všechno

anonym

Smiř se s tím, že kvalitní kurzy*) jsou placené (a zejména v češtině, kdy se pro těch pár zájemců reklamní sponzoři opravdu nepohrnou).
Pokud se chceš vzdělávat ´zdarma´, čti literaturu…
😉
*) až budeš trochu pokročilejší, vřele Gopas doporučuju, někde mám pár jejich certifikátů ´schovanejch´.

Melkor

Chce to být konkrétnější chcete se zabývat bezpečností php, bezpečností aplikací, bezpečností java scriptu, bezpečností asp, bezpečností systémů, bezpečnostní sítí, bezpečností na internetu, bezpečností PKI, bezpečností databází, tvorbou virů a malware… Online kurzy IT (crackingu/bez­pečnosti) je moc obsáhlý pojem a mohl bych Vám sem hodit 100 knížek, různých článků a nebylo by vám to k ničemu když nevíte, na co přesně se chcete zaměřit. Na co se chcete zaměřit?