Avatar uživatele
anonym

Existují nějaké čaje ve kterých není vitamín C?

Mam monentalne urologicke problemy, a vse kde je vitamin C to akorat vic drazdi. Napr po brusinkach jsem se pak mohl utlouct bolesti. To same napriklad u lichorerisnice. Jedine co mi trochu zabira, tak je trocha jedle sody do vody a to casto pit. Beru antibiotika uz ctvrtym dnem a nejak nezabiraji. Nemel jsem do toho asi zkouset ty brusinky. :( Tak se vas ptam zda neznate nejaky caj kde neni Cecko a ktery by me nemusel tak drazdit mocove cesty,mechyr, prostatu, ci co ja vim kde je problem. Abych to mohl pit. Pujdu na stery a asi i cystokopii pristi tyden a k urologovi dochazim. Jinak budu asi pit hodne vody porad dokola. Nevim jak tu bolest zmirnit a prasky na bolest brat nechci, abych setril ledviny. Teple sedaci koupele trochu zabirani i nahrivani. Nic vic me zrovna nenapada. Sorry za tak dlouhy text a pripadne pravopisne chyby. ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3633 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nejsem lékař, ale zažila jsem něco podobného. Jedlá soda je zásaditá, takže zřejmě máte organismus překyselený.

---
Brusinky pomáhají, ale nikoliv v akutní fázi. Přírodní vitamín C je zásadotvorný a tudíž vhodný jako prevence, ale ne během zánětu.

Vitamín C a kyselá strava dráždí sliznici v močovém měchýři a tudíž se nedoporučuje. Naopak je vhodné pití zásaditých čajů, kde je medvědice, měsíček a jiné byliny, ne však šípek a brusinky, ty by směs neutralizovaly a ze zásaditého účinku by sešlo.

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/ucinna-prevence-a-pomoc-pri-zanetu-mocovych-cest/

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek