zjentek

Existuje způsob, jak na auťáku „seřídit“ pevnou zadní nápravu v případě, že se gumy zvnějšku chybně ojíždějí?

Koupím nové gumy najedu pár tisíc km a na zadních z vnější strany mám co nevidět na dezénu zase 2cm hladký proužek, podle mého nájezdu by za tohoto stavu bylo třeba gumy měnit tak 4× do roka. Pevná zadní náprava, pravděpodobně musela dostat ťaffku, nebo nevím… 🤷‍♂️🤷‍♂️🤦🏼‍♂️

Odpovědi
elkon

Nauč se jezdit, to co popisuješ, se stane, když neustále „řežeš“ zatáčky.

plebs

Může to být sbíhavost, poškozené silenbloky, podhuštěné pneu nebo u starého auta které mělo listové pero malé zatížení naložit na zadní sedadlo korpuletní dámu a je vyřešeno.