štamgast

Existuje takové květinářství?

Kde by člověk přišel, natrhal si vlastní kytici a poté ji zaplatil u pokladny? Taková samoobsluha…

Nejlepší odpověď
marci1

Existuje, ale samozřejmě ne u nás. Tady by to neprošlo. Existuje v Rakousku, natrháte si květiny a zaplatíte. Jak jednoduché ! 🙂

Zdroj: http://tomas.sta­necka.com/gale­rie/z75_rakou­sko/img00081.htm

Další odpovědi
setapouch

Snad v každém květinářství si můžeš vybrat nařezané květiny a poskládat si je do vlastni kytice. Takže ani nemusíš trhat.