mosoj

Existuje stát Ukrajina?

Je možné, že Ukrajina nemá od rozpadu SSSR zarigestrované státní hranice? Osobně se mně to nezdá. Nicméně byl by to mazec.

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Asi si zapomněli dojít na Úřad pro registraci hranic. Ředitelem úřadu je Franta Vomáčka, který na ústředním pracovišti začínal jako nástěnkář.

Další odpovědi
Aappo

O té zemi jsem jakživ neslyšel.

paul1

Mně se to také nezdá a ani nevím, kde by se to dalo zjistit. Něco o hranicích je tady:

Zdroj: https://www.e15­.cz/ukrajina-rusko-konflikt-proc-hrozi-valka-aktualne

Kazatel

Co je to Ukrajina?

aliendrone

Ano, stát Ukrajina, kde žijí asi Mongolové (protože téměř všichni Ukrajinci jsou u nás) EXISTUJE! Myslím, že hned za Kocourkovem třetí odbočka vpravo. ;) :D :D

led

Existuje. Možno vás ako pamätníka, aj mnohých mladších, prekvapí, ale Ukrajina patrí medzi zakladajúce štáty OSN už od 24. X. 1945.
Bola pôvodne prijatá ako „Ukrajinská sovietska socialistická republika“. To ukazuje na výnimočné postavenie Ukrajiny v rámci Sovietskeho zväzu.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_%C4%8Dlen­sk%C3%BDch_st%C3%A1t%C5%­AF_OSN

Pepa25

Děkujeme za informaci, že čtete (a věříte!) různým nesmyslům – popravdě mě to moc nepřekvapuje.

_Bůh_

Je to na Vás poznat.

_Bůh_

Aappo: Kam jste chodil do školy?

Aappo

v Kyjevě