jugurtik

Jaký je váš názor na dění na Ukrajině?

Celé je to velmi smutné. :(

Nejlepší odpověď
anonym

Asi dojde k oddělení 3 oblastí, Doněcka, Luhanska a ještě jedné (teď si nevzpomenu). Tyto 3 oblasti tíhnou na východ, k Rusku. Mapa napoví http://zpravy­.e15.cz/zahra­nicni/politika/ne­ni-jedna-ukrajina-zapad-a-vychod-se-vyrazne-lisi-1062351/galeri­e?id=168743 (proruská populace – žlutá s hnědým proužkem). Můj názor už před měsícem http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vyvine-situace-na-ukrajine

Další odpovědi
Mirdas

Je vždy smutné zda se argumentuje se samopalem v ruce.
Existují smlouvy, mezinárodně uznávané a bohužel i v jednadvacátém století je to pro některé jen cár papíru bez jakéhokoliv významu.

Drap

Náš názor na tom nic neovlivní. Začíná tam probíhat občanská váka. Každá válka je smutná.

petra15

No smutné je to uz skoro ctvrt století, nejen ted 🙂
Být na Ukrajine prezidentem znamená neco úplne jiného, nez v civilizované Evrope — znamená to mít skoro neomezený príjem a na „vlasti“ a lidech mu nezálezí…tak to jsou ukrajinské tradice – odjakziva:-) A tak není divu, ze se tam rozvíjí fasismus(násilná nespokojenost),– ale ani toho tam nejsou schopní. ( jen by se meli rozjet do toho tempa francouzské revoluce…a pak bude zase klid)