DusanOrlik

Existuje program pro takovou úpravu?

Zdravím,existuje program nebo web který by uměl udělat tohle? : http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/lidi-s-useknutymi-hlavami-zaplavuji-internet-co-se-to-deje.html?utm_sou­rce=newsletter&ut­m_medium=email&ut­m_campaign=2013-02-09
(Samozřejmě se svojí fotkou) :D , díky za tipy

Odpovědi
anonym

Photoshop

badisko

no bud photoshop …nebo by vas muselo byt 5 jeden to fotil a dalsi 2 lezi na stole a dve pod stolem…;D…ale jako fotka a napad dobry…

VEV

Ja no to prišel to neni siadni program to je naosaj :D su tam štiria oni iba lezia a hluvu si skriju a tie hlavi patria niekomu inemu kto čupi pod stom :)