SusanWoman

Existuje práace z domova?

Nemyslim podnikani

Odpovědi
nyjono

To jo, existuje.
Sousedka třeba skládala reklamní letáky a vkládala je do obálek.
Ale je to tak málo placené, cokoliv jiného se vyplatí víc.
Prostě to je ztráta času.

Edison

Můžeš se nechat normálně zaměstnat, třeba jako programátor a domluvit se se zaměstnavatelem na práci z domova.

Reezo

Práce z domova jsou docela relativně ojedinělé a to hned z několika důvodů.
Je ale možné takovouto práci najít popřípadě se na to ptát při hledání práce. Možná bych si také připravil dobrý důvod, proč potřebuji pracovat z domova?

Ještě mě napadá například vědecky nadaný jedinec s vlastní laboratoří nebo například nějaký umělec může pracovat z domova.

anonym

samozřejmě, jako softwarový vývojář například můžeš pracovat z domu naprosto běžně. Je to skutečně velmi běžný pracovní benefit v tomto oboru jen velmi výjimečně to možné není. Často ale uplatňuje kombinovaný režim kdy například jeden den v týdnu je na pracovišti kvůli teambuildingu a poradám, a zbytek z domu.

anonym

má to značné výhody, najednou si můžete dovolit bydlet dál od centra města, protože se tam neplahočíte hromadnou dopravou každý den jak zombie tam a zpět ale jen vyjímečně, díky tomu není problém pracovat pro firmu na vzdálenost pár desítek km od města a užívat si výhod levnějších pozemku a nemovitostí v satelitech či dál na venkově. … musí tam být ale dobrý internet to je samozřejmě nutnost ideálně vhodný i pro hd videokonference které pak často přijdou vhod.

anonym

prozatím jsem ta pravidelně dojíždějící zombie co hodinu a půl denně zabije v mhd, ale jsem rád že je ta možnost to zcela změnit … v tomto oboru naštěstí práce na dálku vůbec nijak nemusí ovlivnit efektivitu a kvalitu pracovních výstupů. Protože úkoly jsou zadávány obvykle dlouho do předu a spolupracující v rámci týmu výhradně komunikují přes nějaký verzovací systém typu GIT nebo issue ticket systém pro správu hlášení chyb a požadavků. I plánovací systémy jsou často elektronické, takže pro přítomnost na pracovišti je jen velmi málo důvodů, no spíš žádné…