upřesnuji otázku, zda-li existuje nějaká možnost při dlouhodobé PN ( onkologická dg aspon částečně pracovat?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Snad práci z domova,ale na někoho z rodiny.

Další odpovědi
franku

Určitě ne.Pak by jste mohl chodit do práce a nemarodit.

Michal Kole

zažádat si o invalidní důchod, tam jsou už lepší možnosti a zaměstnavatel má na Vás nějakou slevu na dani.

Blanka87

Pokud máte onkologické onemocnění, rozhodně bych se do práce nehrnula. Můj tatínek touto nemocí trpěl také, vrátil se zpátky do práce, protože se doma nudil a rakovina se „zbláznila“ a zabila nám ho. Váš organismus není připravený na nějakou zvýšenou zátěž. Rozhodně bych si zažádala o invalidní důchod a zůstala doma. Maximálně nějaký přivýdělek na pár hodin týdně. Ale NERISKUJTE!!!