Existuje nějaké rozšíření Windows Live Movie Maker?

Zdravím chtěl bycj se zeptat jestli se dá někde ( pokud možno kde) stáhnout nějaké rozšíření pro live maker tím myslím nějaké jiné přechody a hlavně animační efekty atd. mám verzi pro win 7. předem děkuji

Odpovědi
P.T.

Nevím o tom, a kdyby to tak bylo, stejně to není jen o tom, aby ten program uměl vložit a zpracovat efekt. Jde o práci s tím obrazem v mnohem podrobnějším smyslu a na to WMM není dělaný. Proto jsou „nadupané“ editační programy placené. Ale stojí za to,zvládnou snad vše co si může polo/profesionál přát a hlavně je na ně velké množství updatů (efekty, funkce).

Osobně mám zkušenost se Sony Vegas Studio, jiní používají Pinnacle Studio, Adobe After Effects, Adobe Premiere apod. Je ale u nich třeba počítat i s vyššími hardwarovými nároky PC. Více podrobností se dočtete na ofiko webech zmíněných programů.