Larissa

Kde stáhnu Adobe After Effects?

Ano, pochopila jsem, že cena je příliš vysoká… Vám, že je na ulož.to, ale myslela jsem, jestli byste mi neporadili určitou verzi

Mám 64 bit verzi OP…
Doplňuji:
moc prosím o full verzi

Nejlepší odpověď
chudst

Vas pocitac rozjede pravdepodobne i Adobe After Effects CS5. Stahovani programu je protizakone, odkaz vam na nej davat nebudu. Ale maly tip: dejte si dohromady muj prispevek s vasim.

Další odpovědi
www

Zdarma to stáhneš např. zde (na měsíc), poté snad pojede v nějaké menší podobě, vyzkoušej:

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/grafi­ka_a_design/tvor­ba_grafiky/os­tatni/adobe-after-effects/