Stříbrný

Existuje nějaká možnost, jak komunikovat s jinými životními druhy? (velryby, netopýři, prostě cokoliv jiného)

Kdybychom objevili něco jako Godzillu a měli se s ní jak dorozumívat, mohli bychom jí vysvětlit, že jí budeme produkovat radioaktivitu, aby měla co žrát a v případě potřeby půjde radioaktivitu spapat někam jinam, tudíž z ničitele velkoměst by se stal užitečný pomocník 3. tisíciletí.
Doplňuji:
setapouch-mluvím o něčem sofistikovanějším, alespoň něco základního, jako "neútoč", co ovšem bude fungovat jak na psa, medvěda, žraloka až po nějaké káně a godzillu. Poté eventuelně doopravdy něco, co v přírodě jen tak neuvidíš, třeba aby opice říkala tygrovi "přinesu ti zítra žirafu, ale teď mě musíš pustit a ne sežrat"

Odpovědi:

Stříbrný

Ano, šimpanzi jsou schopni naučit se několik (desítek?) slov znakovou řečí.
Ostatní komunikace je znemožněna tím, že se člověk považuje za "nadzvíře" a zapomíná na v přírodě běžnou komunikaci gestikulací, výrazem atp.

Zlatý

no jistě ..tohle dělám běžně a mám za to, že tuhle schopnost maj úpně všichni lidi ..kolik životních druhů už se s tebou nebavilo?

Komunikovat můžeš s čímkoli - se zvířaty, stromy, kameny, květinkami, s vesmírem, s planetou...atd.Jde to při meditaci v jemnohmotném stavu.Je to něco překrásného. Já naslouchám stromům.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.