Irena123

Existuje nějaká autorizace na truhlařinu?

Stavařina obecně má autorizované inženýry, techniky a stavitele. Existuje ale přímo nějaká autorizace, certifikát, apod. přímo na truhláře? Aby bylo vidět, že je tento člověk opravdový odborník a není to jen garážmistr? ( Né, že by garážmistří nebyli dobří, ale všeude ne najde jouda ).

Slyšela jsem totiž i něco v tom smyslu, že ne provádění sádrokartonů musí být razítko??? Že by sádrokartonáři měli autorizace, technik, aut.Ing, nebo nějaký svoje špešl.

Díky

Odpovědi
www

Ano, více ve zdroji:

Zdroj: www.narodnikva­lifikace.cz/kva­lifikace-516#/hodnotici-standard