Zlatý

existuje něco, co nestárne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

v prirode igelit,ci plast?
Doplňuji:
a blbost je věčná.

Další odpovědi:

Zlatý

Stárne všetko bez výnimky, to jest vzďaluje sa od svojho vzniku na časovej osi a blíži k svojmu koncu. Len tá rýchlosť stárnutia je rôzna.
Stárne i myšlienka aj spomienka na ňu, ak sa neodovzdáva ďalej, zostárne rýchlejšie a skončí v zabudnutí. To isté je i v umení, veď koľko "večných" diel zavial čas.
Stárnutie záleží aj od uhlu pohľadu.

Zlatý

Souhlasím s pizlickou. Ano, blbost nejenže nikdy nezestárne a je věčná, ale je snad permanentně gravidní a rodí zejména vícerčata.

Abych byla také trochu originální a jen se neopičila, napadlo mne ještě toto:-))
http://cs.wikipedia.org/…

Zlatý

Vsecho starne a podleha casu tvou otazkou jsi mi pripomel jeden zajimavy film..http://www.csfd.cz/…

Zlatý

Nestárne přítomnost.

Pokročilý

Co třeba Bůh?

Bronzový

Fyzického nic :)

To, co zraje, nestárne. Takže údajně nestárnou muži (chachá), zraje whiska, koňak, slivovice, víno.
Také ale máme písně věčně zelené, tzv. "evrgríny". A ty obzvlášť nestárnou a také nestárnou díla skladatelů vážné hudby, malířů a sochařů. Stárne snad socha Svatého Václava, nebo Mona Lisa, či snad Rusalka?

Bronzový

To co se dostane za horizont udalosti uz nema jak starnout...

Diskuze k otázce

Zlatý

led

marci1
vtipná a logická odpoveď. Ano, príromnosť naozaj nestárne. Keď začína stárnuť zmení sa na minulosť
:)

Zlatý

zjentek

Braník kua, co já si všimnul, největší hlupáci na poradnách mají v nicku něco s pivem. Bude to souviset s jeho užíváním. Vím, že ty jsi přesvědčený, že jsi jiný, to oni všichni jsou. U nás v lokalitě takoví lidé nebyli dál než 50km od své zaprděné díry. Oni nemají čas- zatímco obíhá svět, oni musejí obíhat svůj lokál ,) ..mezi mnou a bolakem pár rozdílů je. Zásadní ten, že on je k idiotům laskavý. Tak buďto buď opatrný, šašku, nebo tady vyvěs něco, co vyvrací hloupost. Než narazíš..

Zlatý

zjentek

pro ostatní: tohle je příspěvek ke smazané odpovědi braníka, který ze mě udělal hlupáka a bolaka jedinou větou, tzv. two in one. To první sedí, to druhé ne.
pro braník: máš po knedli, jsem na lži dost úchyl ,)

Zlatý

badisko

:D..

Zlatý

badisko

:D..

Zlatý

led

Braník
musím s vašim názorom a nevhodným vyjadrením nesúhlasiť.

Každý sa raz dostane do situácie, keď rozmýšľa o plynutí času a blížiaceho konca...
To je podľa vás hlúposť?!

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 1328 dny

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.