Damiana

Eutanázie?

Tohle mi poslal můj dobrý kamarád, ráda se s jeho „zážitkem“ s vámi při nedělním večeru podělím…:-)

Včera večer jsme s mojí ženou vedli rozhovor o různých životních situacích. Přišla řeč na eutanázii.
K tomuto citlivému tématu o rozhodování se mezi životem a smrtí jsem rozumně poznamenal:
„Nechci, abys mě nechala v takovém stavu, kdy bych byl závislý na přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě takhle někdy viděla, vypni ty mašiny, co mě uměle drží při životě.“
Ona vstala, vypnula televizi, ledničku i počítač a pivo vylila do záchodu.
No není blbá?

Nejlepší odpověď
venkovan

Není.
Pro muže je nejkrásnější euntázií ženské tělo v erotické vášni.
Protože co jiného po vypnutí telky a PC mohlo následovat – eutázie vyčerpáním.

Další odpovědi
quentos

staré, ale potěší. Viděl jsem již i anglickou verzi, nejde tedy kupodivu tentokrát o náš humor ;{)>

led

Mala prirodzene úplnú pravdu.
Niet nad prirodzené udržiavanie sa pri živote. A čo k tomu potrebujete okrem stravy a tekutín? Lásku…
PS.
Nechápem zaradenie v -Kultúre a spoločnosti-, veď charakter otázky smeruje inde, ale možno to nejaký novodobý „Dr.Plzák“ a „Dr.Uzel“ vysvetlia.

Michal1N

možná to okopírovali angláni :)

IK

To nemá chybu 🙂

anonym

Totéž už jednou vložila barnajka, viz odkaz:
(dále též rčení o opakovaném vtipu…)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakej-znate-nejlepsi-vtip

Damiana

Já to tedy neznala a dost mě to pobavilo. A hlavně, přijde mi to typicky české…