Rainy

eBay nakupování

Ahoj, jak mám přesvědčit naše o nakupování ne Ebay? Taťka protestuje, že svoje číslo od kreditky nikam dávat nebude (což já vlastně chápu, aby jsme nebyli okradeni), ale jsou tam bezva levné věci a četla jsem že když je ten Positive feedback větší než 97% tak je to v pohodě, osvědčené.. Nebo alespoň přes czechebay, ale tam se číslo musí zadat tak či tak, nebo ne?
Díky za každou radu
Doplňuji:
A je na eBay bezpečné nakupovat použité Iphony, televize nebo jinou elektroniku?

Nejlepší odpověď
anonym

Řekni taťkovi, aby si pořídil kartu pro placení na netu.
Nejbezpečnější je zvláštní účet (a k němu karta) – na účet si může přesunout jen tolik peněz, kolik hodlá za nákup zaplatit, takže žádné další nemohou být ukradeny.
😉
Doplňuji:
…„Je bezpečné na eBay nakupovat“…?
Úplně stejně,jako na Aukru.
Ale – vyplatí se ti to??

Další odpovědi
NikkiHeat

Tak tak, jak píše Mowla…kreditku na které má člověk pár tisícovek a účet s miliony bez kreditky…aspoň já to tak mám.

Shank

Te kartě se říká PayPal když má tvůj táta účet s internetovím bankovnictvím tak si tam během pár minut přesune kolik peněz potřebuje a je to.

briketka10

Rainy

myslím si, že poděkování za odpověď
by mohl být i udělením bodu mowlovi
žejo :)

Rainy

Děkuju, tohle mě taky napadlo..:) Zkusím mu to říct:)