Lorines

Jak najdu na eBay konkrétního prodejce?

Znám jen filtr pro vyhledávání zboží, ale podle nicku prodejce to nikde nevidím..

Odpovědi
alex.agent

Ahoj normálně :D né dělám si srandu :D znám jeden způsob – běž na www.ebay.com a tam zadej jméno prodejce (tam kam zadáváš jméno zboží které chceš najít) – kterého vyhledáváš. Vlevo pak klidni na „More refinements“ (je to modře) a potom klikni na SELLER a zbytek si myslím že už zvládneš :) v případě dotazů napiš, pokud si to nenašel nebo nebo nepochopil/a. :)

pokazdejinak

vedle velkého modrého tlačítka Search je normálním textem odkaz Advanced – tam si potom v záložkách vyber By seller a zadáš Seller's user ID

… jde to ebay.co.uk i na ebay.com, na české jsem to nenašla, ale tam je taky celkově prd :)