klikihak

nakupování na ebay

Dobrý den,
Koupil jsem na ebay kraťasy měsíc na ně čekám a teď mi přišla poštou obálka s tím že mám odeslat na email pošty plnou moc a doklad prokazující zaplacenou částku včetně specifikace obsahu a hodnotu zboží, proto se ptám kde na ebay/paypalu najdu nějaký takový doklad. Prosím přesně popsat kde najdu odkaz na co kliknout atd…
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
tom004

Pro takovéto obchodování,je nutné,provést registrci na PayPalu.

Zdroj: http://webnew­s.terc.cz/ps/ar­ticle.php?arid=171