Filip10

Můžu poslat v jedné obálce dvě přihlášky na jednu střední školu, ale jiný obor?

Dvě přihlášky na střední v jedné obálce

Mám otázku když budu podávat přihlášku na jednu střední školu ale do dvou oborů mohu poslat přihlášky v jedné obálce,nebo musí být každá přihláška zvlášť v obálce. ?
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Mp2

Všechny obalky se rozdelaji, přihlasky se dají na sevebdobdesek… To se v intervalech odevzda na studijni oddelení, kde se to hromadne zpracuje.
Neboj, maji tam tunu jinych přihlašek…

Ja posilal v jedne obalce 2 prihlasky za mě a 2 za bratra…

Takže te mohu uklidnit, že dokud nejsi student a někoho nenaštveš… Tak se s tebou bude zachazet rovnocenně.
Tím že pošleš dvě, sobě i jim přidelavaš praci s lepenim a rozdelavanim.

ivzez

Já bych to radši poslala ve dvou obálkách.

Pokud bys přihlášky složil dohromady, mohly by se „slepit“
a pokud složíš každou zvlášť, může při vyndavání z obálky
někdo přehlédnout, že je tam ještě jeden papír/přihláška.

annas

V archivu si přečtěte také názory na odeslání.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dve-prihlasky-na-ss-do-jedne-obalky

Pokud posíláte dvě přihlášky na jednu školu, vložila bych je do jedné obálky. a poslala doporučeně.

Snad po otevření obálky kontroluj sekretářka či ten, kdo poštu otvírá , zda v obálce nic nezůstalo.

Ale záleží na vás, kterou variantu si vyberte.

Conchus

kam ti mám poslat peníze na poštovné?