dust8

Drží bankovky v peněžence typu dolarovka v tom klipu dostatečně, či při nesprávném zacházení můžou bankovky i vypadnout?

Nebo většinou drží, ale po čase je třeba sponu trochu ohnout zpět do výchozí polohy, aby bankovky pevně svírala?

Odpovědi
Drap

Kdysi jsem takovou měl, bankovky držela skvěle.

elkon

Tak si kup kvalitní peněženku (dolarku), kde toto ohýbat nemusíš. Nikdy jsem s tím neměl problém.