dudu

Dotaz na manžele frigidních žen?

Omlouvám se za tuto otázku, ale nemohu se ubrzdit, abych ji nepoložil.
Takže – pánové, jak poznáte, že Vaše žena je již mrtvá:

„sex je pořád stejný, ale v kuchyni se hromadí špinavé nádobí“!
Doplňuji:
jejda, ona porucha se nazývá frigidita – takže frigitních žen…

Odpovědi
tom004

No,tak to jsem zvědav,jak tohle někdo rozmotá a odpoví.

Drap

Toto je chybná informace, protože podle nádobí to nejde poznat. Pokud je žena mrtvá tak nevaří, a v tom případě chodím na jídlo buď do restaurace nebo ke známým. Takže podle nádobí rozeznat nelze.