Zlatý

Dostáváte rádi ty blbosti co chodí mailem ? A nebo je nesnášíte ?

Doplňuji:
Z ciziny mažu hned, ty co se mají poslat xx lidem ignoruji, někdy se dozvím něco nového, zajímavého, někdy se i zasměji.Celkem je dostávám rád.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Blbosti mažu /takové ty co se mají okamžitě poslat xxx lidem nebo zemřeš! apod./a zajímavé,důležité nebo vtipné přeposílám.

Další odpovědi:

Stříbrný

cizí maily z neznámého zdroje a zejména cizojazyčné sestřelit bez výstrahy, může jít o infikaci zákeřným virem

Vsichni , kdo maji muj mail , maji zakaz posilat ! Kamaradka ale obcas prosi, at se nezlobim , ale ze TOHLE opravdu neslo neposlat a posle.
Kdyz jsem ji ale pak nekolikrat rekla, ze jsem ani to neotevrela, tak to vzdala. :-)
-iv-

Zlatý

Ale jo,někdy se pousměji,někdy je nečtu.Prostě mě nevadí!

Bronzový

ráda je nemám a pokud to s nimi někdo přehání a posílá jich moc (i známý), tak ho slušně upozorním, ať mi je už neposílá

Zlatý

když mi je pošle kámoška jako "pošli to i mě" tak to pošlu jen jí, nikomu jinýmu, jinak berušky pavoučky apod.mažu, ale těm hezkým se zasměju a některé taky přepošlu..
Doplňuji:
jó a někdy neotvírám co se dlouho otvíraj, jako PDF, Office, pps. to mě někdy nebaví, jen když je nálada, ale videa si otevřu v tu ránu taky se hned řechtám..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.