Scorpia

Dostanu se na 2letý učební obor, když mám v 1. pololetí 9.ročníku čtyři čtyřky?

Obor je značky E a škola, na kterou bych se chtěla dostat, přijímá také děti z praktické školy a ze ZŠ přijímá také ty, kteří vyšli v nižší než 9. třídě. P.S: Já chodím na klasickou ZŠ.

Odpovědi
gecco

To se musíš zeptat přímo na té škole – kolik žáků se hlásí, kolik jich přijímají a za jakých podmínek…
😉
Ale domnívám se, že spíš jo, než ne.

kapka

V dnešní době už i na některé střední školy.
Zkušenost.
Tak jak to popisujes, nevidím žádný problem, proč by te neměli vzít. Spis tam budeš premiantka třídy. :)

Putin

Můj průměr v 1. pololetí 9. ročníku byl 2,6 a dostal jsem se na maturitní obor, kde jsem nad průměrem, takže asi takhle ;)

honza19hk

k čemu ti bude 2letý obor?